Kazetové/CD přehrávače srovnání ceny

Soundmaster KCD46RO

Soundmaster KCD46RO

Technické parametryRádionieDigitálne rádionieMagnetofónnieCD PlayeránoFormáty prehrávaniaCD, CD-R/RWApple AirPlaynieBluetoothnieNFCnieDLNAnieWLANnieAndroid-DocknieApple-DocknieSpôsob operácieBatérie / sieťBatérie6x LR14SlúchadláánoUSBnieSlot pre SD kartunieDiaľkový ovládačnieFarbačervená Vlastnosti produktu »

TASCAM CD-200iL

TASCAM CD-200iL

Rackový CD přehrávač s dockem pro iPod, podpora médií: CD, CD-ROM, CD-R, CD-RW, podpora formátů CD-DA, WAV, MP2, MP3, analogový cinch výstup, digitální Coaxial cinch výstup a optický TOS výstup, AUX vstup pro připojení mp3 přehrávače, vstup pro sluchátka s ovládáním hlasitosti, podsvícený LCD display, součástí balení je i dálkový ovladač, AA baterie a příslušenství pro uchycení do racku. CD/MP2/MP3/WAV přehrávač, dock 30-pin a Lightning pro iOS produkty, S/PDIF optický i coax výstupy, stereo vstup Aux, možnost zrychlení nebo zpomalení až o 14%, 10 sekundová ochrana proti otřesům, sluchátkový výstup, v ceně dálkový »

Auna Soundblaster KC2

Auna Soundblaster KC2

Auna Soundblaster M boombox je barevným společníkem pro pozdní párty. Současné zaměření přehrávače spočívá v kvalitním CD přehrávači, který přehrává běžné CD disky s WAV nebo MP3 soubory. Také disponuje USB a SD sloty pro přehrávání hudby z externích paměťových zařízení. V rámci všech médií lze sestavit playlist: 20 písní z CD a 99 písní v MP3 formátu. Samozřejmostí je opakované přehrávání jedné písničky, celého datového nosiče, vlastního seznamu nebo náhodné přehrávání.Prostřednictvím rozhraní bluetooth 3.0 lze zařízení synchronizovat s bluetooth kompatibilními zařízeními (smartphony, tablety či notebooky) do »

Soundmaster SCD2000GR

Soundmaster SCD2000GR

Technické parametryRádioánoDigitálne rádionieVlnový rozsahUKW / MWMagnetofónnieCD PlayeránoApple AirPlaynieBluetoothnieNFCnieDLNAnieWLANnieAndroid-DocknieApple-DocknieSpôsob operácieBatérie / sieťBatérie6x LR14Audio-vstupánoUSBnieSlot pre SD kartunieDiaľkový ovládačnieFarbazelenáŠírka (mm)201Výška »

TASCAM CD-200iB

TASCAM CD-200iB

CD player, MP3/WAV přehrávání, pitch control, iPod dock a stereo input, CINCH výstup, S/PDIF,2U (M)

TASCAM CD-RW901SL

TASCAM CD-RW901SL

CD rekordér, slot mechanika, MP3 playback, pitch řízení, auto CUE, XLR a RCA vstupy/výstupy, S/PDIF

TEAC CD-P650

TEAC CD-P650

Teac CD-P650, Teac CD-P650 je kvalitní CD přehrávač, který podporuje přehrávání CD, CD-R/RW a MP3. Dále nabízí možnost připojit zdroj hudby přes USB vstup, umístěný na čelním panelu (např. Apple iPod/iPhone s možností dobíjení). Zajímavá je také funkce nahrávání na USB z CD s komprimací MP3. Použitý D/A převodník je Burr-Brown 1791 ADBR, 24-bit/192kHz. Přehledný čelní panel nabízí manuální ovládání základních finkcí přístroje jako jsou play, stop, pause, posun vpřed/vzad, shuffle, repeat (celého CD nebo jen skladby), program. Přehledný LCD display je umístěn ve středu přístroje, hned pod CD mechanikou. Vše je také možné »

HYUNDAI TRC101ADRSU3R

HYUNDAI TRC101ADRSU3R

Přehrávaná média: CD Přehrávané formáty: MP3; WMA Podporované paměťové karty / typ karty: SD Card; SDHC (SD High-Capacity) CD mechanika: ANO Tuner: analogový s dig. zobrazením Vlnový rozsah: AM; FM Internetové rádio: NE Výkon L+R (W): 4 Zvýraznění basů: NE Hodiny: ANO Budík : NE USB vstup: ANO Line-in vstup: ANO AV vstup: NE Sluchátkový výstup: NE Line-out výstup: NE AV výstup: NE LCD displej: ANO Dálkové ovládání v balení: ANO Napájení: baterie C; síťový 230V Bluetooth: NE Provedení výrobku: červená barva Radiopřijímač Hyundai TRC101ADRSU3 s CD přehrávačem zvládne z médií CD/CD-RW číst také hudební soubory MP3 a WMA. Slot »

Auna Jetpack MG

Auna Jetpack MG

Auna Jetpack je přenosný a mediální přístupný boombox pro dlouhodobou hudební zábavu. Zařízení má klasické funkce, jako jsou kazetový magnetofon a FM rádio s 20 předvolbami stanic, a také moderní vybavení jako praktický USB port s podporou MP3 na horní straně. Takže lze přehrávat MP3 tituly přímo z přenosných médií, jako jsou USB klíče a MP3 přehrávače. CD přehrávač s horním plněním přehrává nejen klasické CD, CD-R a CD-RW, ale také MP3 formát. Obzvláště praktická je programovatelná funkce, se kterou lze vytvořit vlastní seznamy skladeb. Pokud jste již svou vlastní CD a MP3 sbírku kompletně slyšeli, boombox »

SIEMENS DECT Repeater

SIEMENS DECT Repeater

Rozšiřte své možnosti. S pomocí tohoto zařízení můžete zdvojnásobit dosah vaší domácí telefonní sítě. Repeater slouží ke zvýšení dosahu bezdrátové DECT/GAP sítě základen typu Gigaset. Pokud jej tedy umístíte na hranici dosahu vaší základny, zdvojnásobíte tak plochu na které budete moci uskutečňovat telefonní hovory (interní i externí). Při vaší komunikaci vás tedy již nemusí svazovat žádné kabely. K jedné základně je možné připojit až 6 opakovačů. Hlavní vlastnosti: - Zvýšení dosahu až o 300 m na volném prostranství nebo 50m v budovách - Interní / externí hovory přes rozšířený dosah sítě - Podpora dvou hovorů (přenosných »

Grundig RCD 1445

Grundig RCD 1445

Technické parametryRádioánoDigitálne rádionieProgram uloženia staníc10Vlnový rozsahUKWMagnetofónnieCD PlayeránoFormáty prehrávaniaCD-CD-R/RW, MP3, WMAProgram pamäte titulov20Apple AirPlaynieBluetoothnieNFCnieDLNAnieWLANnieAndroid-DocknieApple-DocknieOstatné dokovacie stanicenieAudio výkon (W)2 x 1,5Spôsob operácieBatérie / »

Auna RCD 230

Auna RCD 230

Přenosný stereo systém RCD 230 od společnosti Auna je všestranně talentované zařízení, které splní všechna přání. Zaoblené, černé zařízení se stříbřitě šedými ozdobami nabízí svému majiteli širokou škálu zvukových možností přehrávání. K dispozici má CD přehrávač, magnetofon, MP3 přehrávač přes SD kartu, případně USB slot FM / AM rádio.CD přehrávač je v horní části stereo systému a může bez problémů kromě běžných audio CD přehrávat CD-R, CD-RW a MP3 CD. Až do dvaceti oblíbených písní lze naprogramovat do osobního seznamu skladeb. Samozřejmě také lze nastavit nejvyhledávanější tituly nebo celé CD do nekonečné smyčky. Aby »

Auna Boombastic

Auna Boombastic

Kompaktní aerodynamická designová konstrukce, hudbou řízený LED světelný efekt a 2 širokopásmové reproduktory s integrovanými hifi zesilovači třídy D. Detaily zařízení Auna Boombastic působí jako seznam příslušenství z odvětví automobilového průmyslu. Přenosný Ghettoblaster nabízí všechny dostupné standardy. MP3 USB rozhraní pro připojení paměťových zařízení jako USB klíče a přehrávače hudby, stejně jako slot pro SD/MMC paměťovou kartu. Vestavěná bluetooth funkce bezdrátově připojuje hudební kousky ze smartphonů, mobilních telefonů nebo laptopů. Ti, kteří dávají přednost klasice, mají s vestavěným FM »

oneConcept GROOVE BK

oneConcept GROOVE BK

oneConcept je kompaktní mediální obr! Jeho kvalitní CD přehrávač přehrává vedle klasických CD disků i CD-R a CD-RW disky. Mimořádně praktická je i funkce přehrávání programu, díky které si nastavíte přehrávání oblíbených skladeb ve vlastním pořadí. Četné možnosti připojení a přehrávání - jako např. rozhraní bluetooth či USB port - nabízí připojení smartphonů, mobilních telefonů, tabletů či USB klíčů. Funkcionality doplňuje zadní AUX vstup a zabudovaný FM rádiotuner. Napájení probíhá klasicky přes adaptér do elektrické sítě nebo šesti bateriemi typu C. Malé rozměry a možnost napájení na baterie dělají »

Power Dynamics PDX100

Power Dynamics PDX100

Power Dynamic PDX100 je DJ CD přehrávač pro začátečníky, přehrávající a mísící hudbu z CD, datových nosičů, USB a SD karet. CD mechanika, USB a SD slot podporují MP3 formát. Funkce Pitch, Cue, Loop umožňují DJ tvorbu zajímavých setů. Technický středobod tvoří přehledný displej s modrým podsvícením. Velké jogwheel, funkce Scratch, Brake a Reverse DSP efektů. Díky přehledné navigaci a funkci vyhledávání můžete během přehrávání procházet různými složkami. Přehledné rozmístění prvků nabízí intuitivní a rychlý přístup ke všem funkcím, přičemž všechny jsou snadno čitelné na velkém LCD displeji. CD/MP3 »

RELOOP RMP-2760

RELOOP RMP-2760

DJ přehrávač Profesionální, dvojitý CD přehrávač s podporou MP3 a USB portem pro snadné připojení externího HDD nebo flash disku. Jde o vylepšenou verzi populárních klubových playerů z řad Reloop RMP. Samozřejmostí tak jsou rozšířené funkce nastavení a přehledné ovládací rozhraní. Díky portu USB 2.0 můžete přes player pouštět vaše MP3 přímo z vašeho externího zařízení, bez nutnosti přenášení MP3 cédéček. Podsvícená tlačítka a ostré displeje zaručí, že ovládání playeru bude bezproblémové za všech okolností. Vlastnosti:• Dvojitý CD player s podporou MP3 a USB portem• Velmi kvalitní pogumovaná »

Majestic AH-2287 WH

Majestic AH-2287 WH

Majestic AH-2287 je přenosný kazetový magnetofon, který se osamostatnil od zásuvky díky možnosti provozu na baterie a držadlu.

Tímto způsobem lze zařízení přenášet a ozvučit terasy, zahrady, pláže či jakákoliv jiná místa bez přímého přístupu k elektřině.

Kromě kazetového magnetofonu s funkcí nahrávání, je zabudován i MP3 CD přehrávač a FM přijímač s manuálním vyhledáváním stanic.

Přenosné audio zařízení - jako jsou MP3 přehrávače a USB klíče - lze připojit k Boombox přes MP3 USB port.

Design zařízení Majestic AH-2287 vsadil na zaoblené tvary.

NAD C546 BEE

NAD C546 BEE

NAD C546 BEE černá Napájení přístroje obstarává výkonný toroidní transformátor. Samostatné stabilizátory pro analogové a digitální obvody je zcela od sebe oddělují a na minimum snížují jejich vzájemnou interakci. C 546BEE používá pečlivě vybrané součástky včetně rezistorů s kovovou vrstvou a polypropylenových kondenzátorů na klíčových pozicích pro docílení vysoce přesného frekvenčního průběhu a DA převodník s vysokým 24-bitovým rozlišením Wolfson dosahující excelentní linearitu v nízkých úrovních. Analogové obvody jsou osazeny vysoce kvalitními operačními zesilovaři Burr-Brown OPA 2134. Kromě výstupu nejsou v signálové »

Soundmaster SCD2000BL

Soundmaster SCD2000BL

Technické parametryRádioánoDigitálne rádionieVlnový rozsahUKW / MWMagnetofónnieCD PlayeránoApple AirPlaynieBluetoothnieNFCnieDLNAnieWLANnieAndroid-DocknieApple-DocknieSpôsob operácieBatérie / sieťBatérie6x LR14Audio-vstupánoUSBnieSlot pre SD kartunieDiaľkový ovládačnieFarbamodráŠírka (mm)201Výška »

Trevi CMP-542

Trevi CMP-542

Trevi VMP-542 Ghettoblaster disponuje zabudovaným FM/AM tunerem a CD přehrávačem s podporou MP3.Prostřednictvím USB portu lze připojit USB datové nosiče a přehrávat z nich hudbu. Otočnými rukojeťmi a možnost napájení přes el. síť nebo baterie podtrhují mobilní zaměření přehrávače.Boombox představuje kompaktního společníka na cestách, ale solidně ozvučí i malé místnosti jako koupelny či kuchyně.Dostupný v černé, modré, červené a bílé barvě. Ghettoblaster Trevi CMP-542 je vybaven AM/FM tunerem a CD přehrávačem s podporou MP3. Klasické přenosné zařízení, jako jsou MP3 a CD přehrávače, k němu můžete připojit pomocí AUX »


1 2 3 4 5 6 722 23 24

Můžete hledat také na Srovname.cz

Srovnání cen Kazetové/CD přehrávače - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Kazetové/CD přehrávače - slevy, akce a výprodej značkového zboží.