Kazetové/CD přehrávače srovnání ceny

TASCAM CD200

TASCAM CD200

Přehrávač

CD přehrávač s nesymetrickými výstupy.Používá novou mechaniku TEAC CD-5020A specálně navrženou pro audio provoz s vynikajícími mechanickými i zvukovými parametry. Nabízí MP3 přehrávání, 10-sec ochranu proti otřesům, blokování vysunutí disku při přehrávání a pitch control +/-12,5%. Digitální výstup SPDIF a analog výstup cinch . Cenově výhodný přístroj pro flexibilní využití.

Solid state/CD player, WAV/MP3/MP2/WMAAAC, CD/SD/SDHC/USBXLR/RCA výstup,S/PDIFcoax a optical výstup

TASCAM CD-200iL

TASCAM CD-200iL

Rackový CD přehrávač s dockem pro iPod, podpora médií: CD, CD-ROM, CD-R, CD-RW, podpora formátů CD-DA, WAV, MP2, MP3, analogový cinch výstup, digitální Coaxial cinch výstup a optický TOS výstup, AUX vstup pro připojení mp3 přehrávače, vstup pro sluchátka s ovládáním hlasitosti, podsvícený LCD display, součástí balení je i dálkový ovladač, AA baterie a příslušenství pro uchycení do racku. CD/MP2/MP3/WAV přehrávač, dock 30-pin a Lightning pro iOS produkty, S/PDIF optický i coax výstupy, stereo vstup Aux, možnost zrychlení nebo zpomalení až o 14%, 10 sekundová ochrana proti otřesům, sluchátkový výstup, v ceně dálkový »

Auna Jetpack MG

Auna Jetpack MG

Auna Jetpack je přenosný a mediální přístupný boombox pro dlouhodobou hudební zábavu. Zařízení má klasické funkce, jako jsou kazetový magnetofon a FM rádio s 20 předvolbami stanic, a také moderní vybavení jako praktický USB port s podporou MP3 na horní straně. Takže lze přehrávat MP3 tituly přímo z přenosných médií, jako jsou USB klíče a MP3 přehrávače. CD přehrávač s horním plněním přehrává nejen klasické CD, CD-R a CD-RW, ale také MP3 formát. Obzvláště praktická je programovatelná funkce, se kterou lze vytvořit vlastní seznamy skladeb. Pokud jste již svou vlastní CD a MP3 sbírku kompletně slyšeli, boombox »

SIEMENS DECT Repeater

SIEMENS DECT Repeater

Rozšiřte své možnosti. S pomocí tohoto zařízení můžete zdvojnásobit dosah vaší domácí telefonní sítě. Repeater slouží ke zvýšení dosahu bezdrátové DECT/GAP sítě základen typu Gigaset. Pokud jej tedy umístíte na hranici dosahu vaší základny, zdvojnásobíte tak plochu na které budete moci uskutečňovat telefonní hovory (interní i externí). Při vaší komunikaci vás tedy již nemusí svazovat žádné kabely. K jedné základně je možné připojit až 6 opakovačů. Hlavní vlastnosti: - Zvýšení dosahu až o 300 m na volném prostranství nebo 50m v budovách - Interní / externí hovory přes rozšířený dosah sítě - Podpora dvou hovorů (přenosných »

SONY CFD S05

SONY CFD S05

Tuner: digitální Vlnový rozsah: AM,FM Počet předvoleb AM: 10 Počet předvoleb FM: 20 Přehrávaná média: CD-R,CD-RW Typ radiomagnetofonu: 1 kazetová mechanika Podporované paměťové karty (typ karty): nepodporuje paměťové karty USB vstup: NE LCD displej: ANO Hodiny: NE Budík : NE Sluchátkový výstup: ANO Ekvalizér: NE Zvýraznění basů: ANO Line-in vstup: ANO Line-out výstup: NE Počet repro: 2 Dálkové ovládání v balení: NE Napájení: baterie C,síťový 230V Výkon L+R (W): 3.4 AV vstup: NE AV výstup: NE Provedení výrobku: stříbrná barva * Zvukový vstup - Připojte svůj digitální hudební přehrávač a přehrávejte hudbu naplno se skvělou »

oneConcept GROOVE BK

oneConcept GROOVE BK

oneConcept je kompaktní mediální obr! Jeho kvalitní CD přehrávač přehrává vedle klasických CD disků i CD-R a CD-RW disky. Mimořádně praktická je i funkce přehrávání programu, díky které si nastavíte přehrávání oblíbených skladeb ve vlastním pořadí. Četné možnosti připojení a přehrávání - jako např. rozhraní bluetooth či USB port - nabízí připojení smartphonů, mobilních telefonů, tabletů či USB klíčů. Funkcionality doplňuje zadní AUX vstup a zabudovaný FM rádiotuner. Napájení probíhá klasicky přes adaptér do elektrické sítě nebo šesti bateriemi typu C. Malé rozměry a možnost napájení na baterie dělají »

RELOOP RMP-2760

RELOOP RMP-2760

DJ přehrávač Profesionální, dvojitý CD přehrávač s podporou MP3 a USB portem pro snadné připojení externího HDD nebo flash disku. Jde o vylepšenou verzi populárních klubových playerů z řad Reloop RMP. Samozřejmostí tak jsou rozšířené funkce nastavení a přehledné ovládací rozhraní. Díky portu USB 2.0 můžete přes player pouštět vaše MP3 přímo z vašeho externího zařízení, bez nutnosti přenášení MP3 cédéček. Podsvícená tlačítka a ostré displeje zaručí, že ovládání playeru bude bezproblémové za všech okolností. Vlastnosti:• Dvojitý CD player s podporou MP3 a USB portem• Velmi kvalitní pogumovaná »

Majestic AH-2287 WH

Majestic AH-2287 WH

Majestic AH-2287 je přenosný kazetový magnetofon, který se osamostatnil od zásuvky díky možnosti provozu na baterie a držadlu.

Tímto způsobem lze zařízení přenášet a ozvučit terasy, zahrady, pláže či jakákoliv jiná místa bez přímého přístupu k elektřině.

Kromě kazetového magnetofonu s funkcí nahrávání, je zabudován i MP3 CD přehrávač a FM přijímač s manuálním vyhledáváním stanic.

Přenosné audio zařízení - jako jsou MP3 přehrávače a USB klíče - lze připojit k Boombox přes MP3 USB port.

Design zařízení Majestic AH-2287 vsadil na zaoblené tvary.

Trevi CMP-542

Trevi CMP-542

Trevi VMP-542 Ghettoblaster disponuje zabudovaným FM/AM tunerem a CD přehrávačem s podporou MP3.Prostřednictvím USB portu lze připojit USB datové nosiče a přehrávat z nich hudbu. Otočnými rukojeťmi a možnost napájení přes el. síť nebo baterie podtrhují mobilní zaměření přehrávače.Boombox představuje kompaktního společníka na cestách, ale solidně ozvučí i malé místnosti jako koupelny či kuchyně.Dostupný v černé, modré, červené a bílé barvě. Ghettoblaster Trevi CMP-542 je vybaven AM/FM tunerem a CD přehrávačem s podporou MP3. Klasické přenosné zařízení, jako jsou MP3 a CD přehrávače, k němu můžete připojit pomocí AUX »

Auna CS4

Auna CS4

Rádio rekordér Auna je všestranný společník. Boombox pěkného tvaru může být použit nejen jako stálé kuchyňské rádio s mnoha funkcemi. Díky možnosti provozu na baterie je to také dokonalá přenosná hudební stanice! Kromě klasických prvků, jako je například kazetový magnetofon a rádio, přesvědčí rádio rekordér praktickým USB připojením. Bez dalšího příslušenství lze přehrávat hudební soubory z USB klíčů a mnoha MP3 přehrávačů. Kromě toho čte CD přehrávač vedle klasických CD, CD-R a CD-RW i soubory ve formátu MP3. Pomocí programovací funkce můžete nastavit libovolné pořadí přehrávání, což je ideální pro vlastní »

Auna KrissKross CS10

Auna KrissKross CS10

Zařízení Auna KrissKross je praktický rádio rekordér na cesty. CD přehrávač s MP3 funkcí a USB port poskytují zvučný doprovod pikniků, dovolených u moře a výletů na koupaliště. Díky integrovanému rádiu máte zásobu aktuální hudby a nejnovějších zpráv i na cestách. Kompaktní rozměry umožňují snadné uložení v zavazadle.

Auna přitom nijak nešetří na funkcionalitě. V programovacím režimu lze přehrávat v individuálním pořadí CD a MP3 skladby. Samozřejmě má rádio rekordér funkci nahrávání, takže lze nahrávat na kazetu například rozhlasový program.

KrissKross je vhodný domů i na cesty!

Marantz SA8005

Marantz SA8005

SACD přehrávač, D/A 192kHz/24bit,  USB-DAC převodníkem s podporou formátu DSD 2,8MHz/5,6MHz, USB, sluchátkový výstup​ SACD přehrávač Marantz SA-8005 je stejně jako v Premium sérií osazený průchozím USB-DAC převodníkem. Je vybavený optickým a koaxiálním digitálním vstupem stejně jako USB-B rozhraním pro přímé připojení k vašemu počítači. To v praxi znamená, že můžete využít velmi kvalitní převodníky a výstupní obvody tohoto přehrávače pro přehrávání vaší oblíbené hudbu, kterou máte uloženou ve vašem počítači. Přehrávač se po připojení k vašemu počítači chová jako zvuková karta, kdy USB-B pracuje v asynchronním režimu a »

Auna Bebop Ghettoblaster CS5

Auna Bebop Ghettoblaster CS5

Auna Bebop patří k nejnovější generaci Ghettoblaster a díky četným možnostem připojení i širokému rozsahu funkcí je ideální pro tanečníky, zpěváky a všechny milovníky hudby. Kromě masivní konstrukce s odolným strukturovaným finišem a zrcadlovým předním panelem mezi hlavní optické dominanty patří široké, pevně namontované držadlo. Mimo jiné se boombox pyšní i 2cestným reproduktorovým systémem, který dvěma 13,4cm (5.25 ") hloubkovými a dvěma 4,9cm (2") výškovými reproduktory přináší plné basy a křišťálově čisté výšky. Funkcionálně je BoomBox vybaven dnešními moderními standardy - nabízí MP3 »

YAMAHA CD-S1000

YAMAHA CD-S1000

Co stojí za zvukem Yamaha, že je tak vynikající v oblasti ladění zvuku, kde je naším tématem muzikálnost. Yamaha HiFi Audio jsme vyvinuli s myšlenkou mít výrobky, které vám umožní rozeznat tón nástroje a skutečný lidský hlas přirozeně, bez zbytečného dobarvování. Nástin tohoto řešení se zrodil již na počátku šedesátých let během vývoje reproduktoru elektrických varhan Yamaha, ve své době špičkové technologie. Ještě dnes tento tradiční náhled na zvuk předáváme každé nové generaci týmu vývojářů. Avšak i toto tradiční pojetí se ve společnosti Yamaha nyní snažíme doplnit o nové a dynamické téma „muzikálnosti“. Za tři základní »

AEG SR 4353

AEG SR 4353

Vlastnosti: Stereofonní radiomagnetofon s CD / MP3, stereo reproduktory, AUX-IN , LCD displej (modře svítí)   CD přehrávač přehrává CD, CD-R, CD-RW, přehrávání MP3, CD / MP3  programovatelný, přeskočení / vyhledávací funkce, funkci opakování (one / all / MP3-album), náhodné přehrávání, přehrávání, pauza, stop   kazetový magnetofon Auto Stop, vpřed a vzad, přehrávání, pauza, stop   Rádio 2-pásmový stereofonní tuner (FM / FM stereo, AM), LED displej , teleskopická anténa   »

Muse M-28 VF

Muse M-28 VF

MUSE M-28VF je vzhledný přenosný přehrávač CD a mp3 se zabudovaným rádiem, které má rozsah FM / MW PLL. Přístroj si může do paměti uložit až 20 stanic. Umožňuje také opakované přehrávání hudby, má UBS port. Využijete ho zejména jako zvukový doprovod k různým činnostem v domácnosti nebo na chalupě. Pro lepší příjem rozhlasových stanic je možné vysunout teleskopickou anténu. Funguje na napájecí kabel ale i na baterie (které nejsou součástí balení). Přehrává CD/CD-R/CD-RW/MP3, LCD, opakování skladeb / albumu, FM/AM digitální přijímač, 20+10 předvoleb, teleskopická anténa, linkový vstup AUX, USB vstup, napájení 230V nebo 6x »

Majestic AH 231

Majestic AH 231

Majestic AH 231 je praktické stereo zařízení s klasickým magnetofonových designem, za kterým se ukrývá množství moderních vymožeností. Po funkční stránce Boombox plní všechny standardní úkoly. Má CD přehrávač s podporou MP3 souborů a rádio. Kromě toho však nabízí i USB a SD vstupy pro přehrávání MP3 z USB a SD nosičů jako jsou USB klíče, MP3 přehrávače a SD karty. Pomocí AUX vstupu můžete k zařízení připojit audio komponenty každého druhu. Díky odolné konstrukci a možnosti bateriového provozu je Majestic AH 231 flexibilním a spolehlivým společníkem na pláži, v parku nebo na cestách.

Auna Roadie MG3

Auna Roadie MG3

Boombox Auna Roadie roztančí světla vždy v rytmu hudby. Boombox Auna Roadie nadchne nejen barevnými LED efekty, ale také splní možnosti přehrávání v možných formátech: CD přehrávač s horním plněním přehrává audio CD, CD-R, CD-RW nebo MP3 CD a přes USB port lze k přístroji připojit flash disky pro MP3 soubory. Zařízení má seznam paměti až pro 20 skladeb a různé funkce opakování. Pokud není po ruce žádný nosič dat, dozvíte se nejnovější zprávy pomocí integrovaného AM/FM rádia. Komu to nestačí, může použít buď bezdrátové připojení přes bluetooth nebo AUX vstup, čímž se boombox nekomplikovaně rozšíří o další zvuková »

TASCAM CD-RW900MKII

TASCAM CD-RW900MKII

Profesionální rackový CD rekordér/přehrávač s novou CD jednotkou TEAC CD-W5600S, která byla navržena speciálně pro tento model. Minimalizuje chyby při nahrávání, je kompatibilní se všemi legálními typy CD nosičů a umožňuje i nahrávání bez pauzy mezi nahrávkami. CD-R/RW master recorder, přehrává i MP3, vstupy: RCA cinch, coax, optický, výstupy: RCA cinch, coax, optický, možnost zrychlení nebo zpomalení až o 16%, vstup na PS2 klávesnici, v ceně drátový dálkový ovladač

CD rekordér, slot mechanika, MP3 playback, pitch řízení, auto CUE, RCA vstupy/výstupy, S/PDIF

Soundmaster KCD46RO

Soundmaster KCD46RO

Technické parametryRádionieDigitálne rádionieMagnetofónnieCD PlayeránoFormáty prehrávaniaCD, CD-R/RWApple AirPlaynieBluetoothnieNFCnieDLNAnieWLANnieAndroid-DocknieApple-DocknieSpôsob operácieBatérie / sieťBatérie6x LR14SlúchadláánoUSBnieSlot pre SD kartunieDiaľkový ovládačnieFarbačervená Vlastnosti produktu »


1 2 3 4 5 6 7 8 9

Srovnání cen Kazetové/CD přehrávače - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Kazetové/CD přehrávače - slevy, akce a výprodej značkového zboží.