Kazetové/CD přehrávače srovnání ceny

YAMAHA CD-S700

YAMAHA CD-S700

Kvalitní hifi CD přehrávač od renomovaného japonského výrobce jehož technologie je ukryta v moderním a elegantním hávu. To, že Yamaha vždy byla, je a bude prošpikovaná nejmodernějšími technologiemi ukazuje i v tomto případě. Použití vysoce kvalitních součástek v sofistikovaných obvodech, inteligentní nesmírně tichý servopohon při vkládání CD do mechaniky, výkonný D/A převodník, to jsou devizy tohoto špičkového přístroje. Kvalitní stereo reprodukce a řada nadstandardních funkcí to dokazuje. Integrovaný USB port na čelním panelu je snadno přístupný, lze přehrávat nejen klasické disky CD, CD-R a CD-RW s podporou formátů MP3 a »

YAMAHA CD-S300

YAMAHA CD-S300

YAMAHA CD-S300 BLACK, CD přehrávač, CD-DA, CD-R, CD-RW, MP3, WMA, USB, podpora MP3, WMA, Pure direct, 3,5 kg CD přehrávač v elegantním designu, který poskytne špičkovou  stereo reprodukci a řadu nadstandardních funkcí. Vyznačuje se  inteligentním servopohonem, sofistikovanými obvody s vysoce kvalitními  součástkami a výkonným DAC převodníkem pro precizní konverzi při velmi  nízkém šumu. Optická mechanika poskytne pozici pro jeden disk CD, CD-R  či CD-RW. CD přehrávač podporu i komprimované hudební soubory MP3 a WMA a to  nejen z optických disků, ale také z vašich mobilních hudebních  přehrávačů včetně Apple iPod díky »

Auna CS4

Auna CS4

Rádio rekordér Auna je všestranný společník. Boombox pěkného tvaru může být použit nejen jako stálé kuchyňské rádio s mnoha funkcemi. Díky možnosti provozu na baterie je to také dokonalá přenosná hudební stanice! Kromě klasických prvků, jako je například kazetový magnetofon a rádio, přesvědčí rádio rekordér praktickým USB připojením. Bez dalšího příslušenství lze přehrávat hudební soubory z USB klíčů a mnoha MP3 přehrávačů. Kromě toho čte CD přehrávač vedle klasických CD, CD-R a CD-RW i soubory ve formátu MP3. Pomocí programovací funkce můžete nastavit libovolné pořadí přehrávání, což je ideální pro vlastní »

YAMAHA CD-S 700

YAMAHA CD-S 700

CD přehrávač, podpora MP3/WMA, USB vstup, Burr-Brown převodník 24bit/192kHz, dálkové ovládání CD přehrávač Yamaha CD-S700 je ideálním partnerem pro výjimečnou hudbu jeho střídmý zevnějšek charakterizuje celkový design s jednořádkovým bílým fluorescenčním displejem, centrálně umístěnou tichou, svižně čtoucí mechanikou s velmi nízkým tuhým „šuplíkem“, jenž tvoří tlakový odlitek z legovaného hliníku (identické provedení jako u CD-S1000). Jako D/A převodník je použitý typ Burr Brown PCM1792 (192 kHz/24 bitů), pracující v diferenčním režimu. Společnost Yamaha postavila přehrávač, kde zúročila své bohaté zkušenosti při výrobě »

Marantz SA8005

Marantz SA8005

SACD přehrávač, D/A 192kHz/24bit,  USB-DAC převodníkem s podporou formátu DSD 2,8MHz/5,6MHz, USB, sluchátkový výstup​ SACD přehrávač Marantz SA-8005 je stejně jako v Premium sérií osazený průchozím USB-DAC převodníkem. Je vybavený optickým a koaxiálním digitálním vstupem stejně jako USB-B rozhraním pro přímé připojení k vašemu počítači. To v praxi znamená, že můžete využít velmi kvalitní převodníky a výstupní obvody tohoto přehrávače pro přehrávání vaší oblíbené hudbu, kterou máte uloženou ve vašem počítači. Přehrávač se po připojení k vašemu počítači chová jako zvuková karta, kdy USB-B pracuje v asynchronním režimu a »

Auna Bebop Ghettoblaster CS5

Auna Bebop Ghettoblaster CS5

Auna Bebop patří k nejnovější generaci Ghettoblaster a díky četným možnostem připojení i širokému rozsahu funkcí je ideální pro tanečníky, zpěváky a všechny milovníky hudby. Kromě masivní konstrukce s odolným strukturovaným finišem a zrcadlovým předním panelem mezi hlavní optické dominanty patří široké, pevně namontované držadlo. Mimo jiné se boombox pyšní i 2cestným reproduktorovým systémem, který dvěma 13,4cm (5.25 ") hloubkovými a dvěma 4,9cm (2") výškovými reproduktory přináší plné basy a křišťálově čisté výšky. Funkcionálně je BoomBox vybaven dnešními moderními standardy - nabízí MP3 »

YAMAHA CD-S1000

YAMAHA CD-S1000

Co stojí za zvukem Yamaha, že je tak vynikající v oblasti ladění zvuku, kde je naším tématem muzikálnost. Yamaha HiFi Audio jsme vyvinuli s myšlenkou mít výrobky, které vám umožní rozeznat tón nástroje a skutečný lidský hlas přirozeně, bez zbytečného dobarvování. Nástin tohoto řešení se zrodil již na počátku šedesátých let během vývoje reproduktoru elektrických varhan Yamaha, ve své době špičkové technologie. Ještě dnes tento tradiční náhled na zvuk předáváme každé nové generaci týmu vývojářů. Avšak i toto tradiční pojetí se ve společnosti Yamaha nyní snažíme doplnit o nové a dynamické téma „muzikálnosti“. Za tři základní »

AEG SR 4353

AEG SR 4353

Vlastnosti: Stereofonní radiomagnetofon s CD / MP3, stereo reproduktory, AUX-IN , LCD displej (modře svítí)   CD přehrávač přehrává CD, CD-R, CD-RW, přehrávání MP3, CD / MP3  programovatelný, přeskočení / vyhledávací funkce, funkci opakování (one / all / MP3-album), náhodné přehrávání, přehrávání, pauza, stop   kazetový magnetofon Auto Stop, vpřed a vzad, přehrávání, pauza, stop   Rádio 2-pásmový stereofonní tuner (FM / FM stereo, AM), LED displej , teleskopická anténa   »

Muse M-28 VF

Muse M-28 VF

MUSE M-28VF je vzhledný přenosný přehrávač CD a mp3 se zabudovaným rádiem, které má rozsah FM / MW PLL. Přístroj si může do paměti uložit až 20 stanic. Umožňuje také opakované přehrávání hudby, má UBS port. Využijete ho zejména jako zvukový doprovod k různým činnostem v domácnosti nebo na chalupě. Pro lepší příjem rozhlasových stanic je možné vysunout teleskopickou anténu. Funguje na napájecí kabel ale i na baterie (které nejsou součástí balení). Přehrává CD/CD-R/CD-RW/MP3, LCD, opakování skladeb / albumu, FM/AM digitální přijímač, 20+10 předvoleb, teleskopická anténa, linkový vstup AUX, USB vstup, napájení 230V nebo 6x »

TASCAM CD-200SB

TASCAM CD-200SB

Profesionální, rackový CD přehrávač ze série CD-200 s velikostí 2U. Nabízí prvotřídní CD jednotku 5020B vyznačující se tichým chodem, dlouhou životností a mechanismem schockproof zabraňujícím přerušení přehrávání při otřesech. CD/MP2/MP3/WAV přehrávač, přehrávání ze slotu SDHC (až 32GB) a USB, S/PDIF optický i coax výstupy, symetrické XLR výstupy, 10 sekundová ochrana proti otřesům, sluchátkový výstup, v ceně dálkový ovladač

Solid state/CD player, WAV/MP3/MP2/WMAAAC, CD/SD/SDHC/USBXLR/RCA výstup,S/PDIF coax a optical výstup

TASCAM CD-RW900MKII

TASCAM CD-RW900MKII

Profesionální rackový CD rekordér/přehrávač s novou CD jednotkou TEAC CD-W5600S, která byla navržena speciálně pro tento model. Minimalizuje chyby při nahrávání, je kompatibilní se všemi legálními typy CD nosičů a umožňuje i nahrávání bez pauzy mezi nahrávkami. CD-R/RW master recorder, přehrává i MP3, vstupy: RCA cinch, coax, optický, výstupy: RCA cinch, coax, optický, možnost zrychlení nebo zpomalení až o 16%, vstup na PS2 klávesnici, v ceně drátový dálkový ovladač

CD rekordér, slot mechanika, MP3 playback, pitch řízení, auto CUE, RCA vstupy/výstupy, S/PDIF

Auna KrissKross

Auna KrissKross

Přenosný CD/kazetový přehrávač s vestavěnými stereofonními reproduktory, který je vybaven USB portem pro přehrávání MP3 souborů z USB klíčů a MP3 přehrávačů, a FM tunerem s manuálním laděním pro připojení k místním rozhlasovým stanicím. Jeho kompaktní, lehké tělo se sklopnou rukojetí a možností napájení ze sítě nebo pomocí baterií je ideální pro cestování, použití ve stísněných prostorech nebo v outdoorových aplikacích. Přehrávač podporuje formáty CD, CD-R, CD-RW a MP3 a poskytuje možnost programování přehrávání. Rovněž nabízí 3,5mm AUX vstup pro připojení externích zvukových zdrojů, obrazovku LCD, teleskopickou anténu a »

Onkyo C-7070

Onkyo C-7070

CD, MP3/ WMA, USB, obvod redukce zkreslení DIDRC, hliníkový přední panel i tray, zlacené konektory CD přehrávač Onkyo C-7070 posouvá poslech zvukových nosičů na novou úroveň. Je velmi univerzálním a sofistikovaným audio zařízením. Minimalizaci vibrací obstarávají mosazné nohy v kombinaci s 1,6 mm tlustou základnou šasi, hliníkovým zásobníkem pro CD, plně plavoucí deskou s obvody a pohledným hliníkovým předním panelem. Přehrávač si poradí s klasickými audio disky, CD-R/CD-RW i CD MP3/WMA kompilacemi. Můžete k němu také přímo připojit váš iPod/iPhone přes USB port či přehrávat hudbu přímo z USB flash disků. Dalšími důkazy, že »

JVC RC-EZ55

JVC RC-EZ55

Tuner: digitální Vlnový rozsah: FM,AM Počet předvoleb FM: 40 Přehrávaná média: CD-R,CD-RW Podporované formáty: MP3 Typ radiomagnetofonu: 1 kazetová mechanika USB vstup: NE Ekvalizér: ANO Zvýraznění basů: ANO Line-in vstup: NE Dálkové ovládání v balení: ANO Napájení: síťový 230V Optická mechanika : CD±R/RW / DVD-ROM Výkon L+R (W): 4 Hlavní parametry * Výstupní výkon 2 x 2 W * Zdroje: CD, CD-R/RW, MP3 (CD-R/RW), tuner pro příjem rozhlasových stanic, kazetový magnetofon * 10cm reproduktory s plným rozsahem * Jantarově podsvícený LCD displej * 1bitový D/A převodník * Digitální tuner s 24FM a 16 AM předvolbami * MP3 text (názvy »

JVC RV NB51 BOOMBLASTER

JVC RV NB51 BOOMBLASTER

Mikrosystém s CD CD, CD-R/RW, MP3, WMA, LCD, FM rádio, 40W, USB host, dokovací stanice pro iPod/ iPhone, DO. Špičkový audio přehrávač vybavený aktivním subwooferem a dokovací stanicí pro Apple iPod. Přehrává skladby ve standardním CD formátu i MP3 a WMA soubory. Jeho celkový výkon je úctyhodných 40 W, takže s ním bez problémů ozvučíte i větší místnosti. Součástí zařízení je také USB host a FM tuner s pamětí pro 30 stanic. Napájet jej můžete ze síťové zásuvky nebo pomocí baterií. Parametry a specifikace: CD přehrávač: Podporované formáty: CD, CD-R/RW, MP3 (CD-R/RW), WMA (CD-R/RW) 1bitový D/A převodník Přehrávání v náhodném »

PANASONIC RX-ES29E-S

PANASONIC RX-ES29E-S

stereo radiomagnetofon s CD přehrávačem

Hyundai TRC 512 AU3

Hyundai TRC 512 AU3

3D MODEL Ukázka modelu ve 3D zobrazení Radiomagnetofon Hyundai TRC 512 AU3FR s moderním vzhledem potěší třeba v kuchyni, na chatě, nebo jako hudební doprovod při vašem oblíbeném sportu. Kromě přehrávání rádia zvládá také přehrávání CD, které se vkládá horizontálně. Mimo to máte k dispozici USB vstup a tedy můžete připojit flash disk plný vaší hudby. Vše potřebné se dozvíte na LCD displeji. Ovládání je snadné a intuitivní naprosto pro každého. Přehrávaná média: CD; CD-R; CD-RW; USB flash disk Přehrávané formáty: MP3 Tuner: analogový Vlnový rozsah: AM; FM Výkon L+R (W): 2 Ekvalizér: NE Zvýraznění basů: NE Počet repro: »

Roadstar PST 100ENC

Roadstar PST 100ENC

Kazetový přehrávač autoreverzní mechanika, USB výstup pro dekódování zvukového záznamu přes PC, napájení baterie, USB kabel, dekodovací software součástí balení. Roadstar PST-100 ENC je klasický kazetový přehrávač hudby, který nahradili dnes moderní mp3 přehrávače. Přesto je ideálním parťákem na cesty k poslechu vašich oblíbených kazet z mládí. Kazety si můžete díky Roadstar PST-100 ENC převést do digitální podoby. Přehrávač stačí pomocí USB portu připojit k počítači a ve speciálním softwaru převést hudbu z kazet do digitální podoby. Uchovejte si tak vzpomínky nahrané na kazetách díky Roadstar PST-100 ENC. Samozřejmostí je »

SENCOR SPT 402

SENCOR SPT 402

Stereofonní radiomagnetofon s možností záznamu z CD na USB/MP3 player

oneConcept CDC 300

oneConcept CDC 300

OneConcept CDC - 300 je praktický CD přehrávač, který můžete provozovat buď pomocí baterií, prostřednictvím klasického adaptéru nebo 12 voltového adaptéru (po dokoupení). Tento discman je přizpůsoben nejen na přehrávání klasických CD, ale i CD s MP3 soubory. Je vybaven funkcí opakování a programování (do 20 titulů) a má integrovanou technologii antishock , která zajistí až 100 sekund ničím nerušeného přehrávání. Balení obsahuje stereo sluchátka.


1 2 3 4 5 6 7 8 9

Srovnání cen Kazetové/CD přehrávače - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Kazetové/CD přehrávače - slevy, akce a výprodej značkového zboží.